Granuliniai katilai naudojami kaip židinio šildymo sistemos šiltoms reikmėms (šildymo našta), didesnės nei 3,9 kW (kilovatais). Kad ir kaip būtų, granuliuotos židinio šildymo sistemos ne tik naudojamos kaip vienos ar dviejų šeimos namų (iki 30 kW) dalis, bet ir didesniems privatiems ar specialiems vienetams su šiltais reikmenimis – porą šimtų kW. Pellečių degiklių rėmai paleidžiami produktyviausiai esant pilnai apkrovai ir paprastai gali būti kontroliuojami iki 30% visos jo ribos. Kadangi granulių krosnių sušilimo laikotarpis paprastai trunka ilgiau nei aliejaus ar dujų uždarymo rėmai, truputį vartojantys etapai daro įtaką degalų sąnaudoms. Kad padidintų gyvybingumo produktyvumą ir sumažintų žalingas nutekėjimo problemas, granulių krosnys paprastai yra sujungtos su lopšio rėmais, pvz., Vandens talpyklomis.

Kaip ir medienos drožlių kuro šildymo sistemose, papildomai granuliuotas kuras tiekiamas pertraukiamai, taigi ir iš granulių kaupimo (židinio šildymo sistemoms) arba dienos rezervuare (granulių viryklėje), kaip nurodyta reikalaujama uždegimo kameroje. Su šiluma, sukurta po šildymo kontūro, vanduo yra šildomas granulių garintuve granulių židinio šildymo sistemose. Šilumos asignavimai yra tokie patys kaip ir skirtingose ​​sistemose, kuriose vanduo naudojamas šiltai dispersijai. Visai nepanašus į naftos ar dujų šildymo sistemas, granulių šildymo sistemos reikalauja suderinti aukštos temperatūros vandens rezervuarą šildymo sistemoje, kad sumažėtų šiltų nelaimių.

Vartojimo vienetas

Pelės virdulio kryžminis segmentas

Todėl šildytuvas aprūpintas degiomis medžiagomis. Kontrolės naujovė sistema valdo kuro sąnaudas lėtai, atsižvelgiant į galutinį tikslą suderinti reikiamą šilumos kiekį. Atsižvelgiant į konkrečią sistemą, numatytos medienos granulės yra natūraliai paliestos tiek karšto oro pūstuvais, tiek degimo kameroje naudojant amžiną anglies sluoksnį.

Medžio granulių šildymo sistemos dirba su įvairiomis įkrovimo ir deginimo procedūromis: šiuo metu yra specialiai sukurtos granulių uždegimo kaupimo metodai, tokie kaip lašelinis griovelis, kuris baigiasi, išnyksta iš akmenų, sutvirtina vyniojamojo gręžimo pagrindą. Granuliuoto kuro įkrovimo ir degimo strategija yra išskirta į 5 technologijas [1].

Drožo veleno degiklis – granulės nuleidžia lašelį į vartojamą puodą. Taigi, tiksliai apibūdinama uždegimo teritorija, tokiu būdu tiksliai kontroliuojamas deginimas. Su šia inovacija minimalus poilsio šaukštas lieka kontrastingas ir skirtingas sistemas, o jį galima papildyti vartojančiu puodu valymo priemonių pagalba. Šios rūšies įkrova paprastai naudojama granulių krosnyse.

Roller grind framework – granules virpina iš viršaus į keletą vidutinio sunkumo tekinimo plieno plokščių su mažais tarpais. Skimeris valo kiekvieno nemalbos atkarpas, todėl ugnies liekanos gali netrukdomai sustoti, o ugnies oras gali būti maitinamas aukštyn.

Mirksintis degiklis. Granulės išpiltos iš apačios į vartojamą plokštelę mediniu sraigtu, kuriame jie yra išdegę, ir ugnies nuolaužos, kad likusios dalys nukrenta ant plokštelės krašto į apynių talpyklą.

Šoninis įtvirtinamas galinės arba retoretinis degiklis. Šie naujovių pajėgumai taip pat yra tokie, kad nebegalima nutraukti, išskyrus tai, kad degalai išspaudžiami medžio varžteliu į vartojamą plokštę iš šono. Tuo tarpu vartojama plokštė ir be to, oro tiekimas gali būti išdėstytas taip, kad derintų nedideles parodas.

Sunkioji invazija Sumažėjusio gręžimo sistemos apsauga 100% yra sujungta su tvirtu metaliniu sukamuoju vožtuvu ir numato švelnų vėjo ar siurbimo turbiną padengti. Ribotas ir didelis smurtinis vėjas valo tvarkingumo atvykimo kokybę ir tokiu būdu užtikrina didžiausią turbinos naudojimo laiką. Kintamojo valdymo gesintuvas, kurį galima suprasti su lašais, kartu su aukštu degimo kameros temperatūra, leidžia reguliuoti savybes.

Norint didesnio našumo ir mažesnio užterštumo, kurį galima pastebėti visame pasaulyje, esamos granulių šildymo sistemos reguliuoja uždegimą arba per temperatūros ar gaisro erdvės jutiklius mišinyje su neribotais veiksniais, susijusiais deginant orą, naudojant čiulptuko ventiliatorių arba lambda testą. Karštos išleidimo dujos yra įleidžiamos į dūmtraukį, naudojant šilumos mainų sistemą su rankiniu ar programiniu šildomų paviršių valymu.